COLOUR ADAPT
Detail produktu
Vyberte si svoj odtieň
Tipy a triky

Pokožka môže mať až tri rôzne odtiene v oblastiach medzi lícami, bradou a okolím úst. Doteraz bolo pre dosiahnutie dokonalého a bezchybného vzhľadu potrebné použiť až tri rôzne odtiene make-upu na rôzne časti pleti. Tekutý make-up Colour Adapt od Max Factor má zdokonalené zloženie, ktoré sa spolu s pigmentovými časticami prispôsobuje farebnému odtieňu pleti a ladí s jej jednotlivými odtieňmi. Výsledkom je dokonalý vzhľad, ktorý je úplne osobný.

Obsahujú drobné pigmenty odrážajúce svetlo, ktoré prekrývajú celú pleť jednou plynulou farbou. Spolu s týmito pigmentovými časticami Colour Adapt obsahuje aj zdokonalené častice, ktoré sú schopné prispôsobiť sa farbe základného tónu pleti. Tento make-up poskytuje jedinečnú „prispôsobivosť“- takmer štyrikrát vyššiu ako pri iných podkladoch.

Okrem dokonalého prekrytia je Colour Adapt príjemný na dotyk. Výnimočné zloženie obsahuje špeciálne molekuly nazývané elatomery, ktoré zanechávajú hodvábne hladkú textúru, umožňujú bezproblémovú aplikáciu a spojenie farieb.

O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF