Creme Puff Blush
Detail produktu
Vyberte si svoj odtieň
Tipy a triky
Zmiešaj. Nanes. Formuj. Max Factor predstavuje Creme Puff Blush - kľúč k farebnému kontúrovaniu. Lícenka "všetko v jednom" pre množstvo nádherných premien. Žiarivá a krásna pleť naďalej dominuje prehliadkovým líčeniam a vyvoláva v ženách na celom svete túžbu po rovnako dokonalej pleti aj počas bežných dní. Tajomstvo spočíva v lícenke, ktorá prebudí unavenú, nevýraznú pleť dotykom hrejivej žiarivosti a zvýraznením lícnych kostí.

Pomocou správneho odtieňa môžete kontúry tváre prekryť alebo zvýrazniť; svetlo odrážajúce čiastočky vyzdvihnú každú pleť tým, že jej pridajú nový rozmer. Profesionálni maskéri v súčasnosti používajú lícenku novými spôsobmi pre nekonečne moderné vzhľady: svetlohnedý odtieň pri aplikácii pod lícne kosti vytvára dojem výraznejšej štruktúry kostí, kým hrejivý ružový odtieň pri aplikácii na vrchnú časť lícnych jabĺčok pôsobí ako okamžitý omladzovač, pretože vytvára ilúziu okrúhlych líčok. Či už sa jedná o zvýrazňovanie, kontúrovanie alebo len jednoduché pridanie prirodzenej červene, lícenka je základným líčiacim produktom v zákulisí módnych prehliadok s mnohorakým využitím.

Ako funguje zloženie?
Max Factor Creme Puff Blush umožňuje vrstvenie farby presne podľa vašich predstáv. Ženy tak majú svoju skrášľujúcu premenu plne pod kontrolou. Môžu si vytvoriť prirodzený rumenec alebo intenzívnejšie farebné kontúry. Farba lícenky sa formuje vrstva po vrstve.

• Pečená konzistencia – vláčna, zamatovo hladká na pocit pre ľahký koncový efekt.
• Jemne pomleté, viacfarebné pigmenty – dotvárajú a vyzdvihujú prirodzené tóny pleti, zatiaľ čo ich jemné čiastočky sa s ľahkosťou nanášajú a umožňujú regulované kontúrovanie, ako aj vrstvenie farby.
O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF