MIRACLE TOUCH
LIQUID ILLUSION FOUNDATION
Detail produktu
Vyberte si svoj odtieň
Tipy a triky

Už len krásny, dokonalý vzhľad!
Vďaka inovačnej novinke od Max Factor

Nový Miracle Touch Liquid Illusion Foundation od Max Factor predstavuje inovačný typ make-upu, ktorý pri kontakte s pleťou premení tuhú textúru na ľahkú, prispôsobivú a tekutú. Výsledkom je zaručene hladké krytie bez ohľadu na to, aký je povrch vašej pleti. Dokonale hladký povrch a jednoliaty vzhľad len v jedinom kroku.

Aby váš make-up pôsobil skrášľujúco a príjemne, musí mať nielen schopnosť prekryť chybičky krásy, ale mal by tiež vyzdvihnúť prirodzenú krásu pleti tým, že vytvorí rovnomernú hladkú a súvislú vrstvu. Množstvo existujúcich make-upov nedokáže pleti poskytnúť tento dvojitý účinok - teda prekrytie nedokonalostí a skrášlenie make-upu prirodzene, bez nerovnomerných fliačikov a šmúh. Dámy preto často pri líčení používajú viac make-upov, korektorov a púdrov, v dôsledku čoho potlačajú prirodzenú krásu a žiarivosť pleti.

Miracle Touch je ozajstným zázračným dotykom, ktorý sa vyznačuje najlepšími vlastnosťami tekutých a tuhých make-upov. Týmto spôsobom dodáva pleti dotyk dokonalosti, pôsobí ľahko, príjemne a pritom dokáže skvele zamaskovať to, čo má.

Nikdy nebolo jednoduchšie získať dokonalú a krásnu pleť!

Ako pôsobí?
Väčšina make-upov má tekutú konzistenciu, ktorá sa ľahšie zbiera v nerovnomernom povrchu pleti a upozorňuje na jej chybičky. Tuhé make-upy spravidla vytvárajú jednoliatejšie krytie, ale ich textúra sa často ťažšie nanáša a rozotiera. Pokroková technológia make-upu Miracle Touch je dostatočne tekutá nato, aby sa dobre naniesla na pleť a zároveň dostatočne pevná, takže pôsobí rovnomerne a dokonale. To všetko pri aplikácii v jedinom kroku, vďaka inteligentnej technológii. "Pri kontakte s pleťou sa Miracle Touch v dôsledku teploty pleti mení na tekutú formu, ktorá sa jednoducho a bezchybne rozplynie na povrchu. Pri tejto premene sa zároveň uvoľňujú farebné pigmenty, rovnomerne sa rozložia na pleti a neusadzujú sa v jej nerovnostiach a problémových miestach. Po nanesení textúra make-upu perfektne priľne k pleti bez zoskupovania a usadzovania sa, takže dokonalý vzhľad vám vydrží po celý deň", vysvetľuje vedecká výskumníčka Max Factor, Sue Habicht-Britton.

Dokonalá pleť podľa Pat McGrath
Vznik nového make-upu Miracle Touch podnietili znalosti a skúsenosti tvorivej riaditeľky s dlhoročnými skúsenosťami umeleckej maskérky pre Max Factor. Pat vie, aké náročné je dosiahnuť príjemný vzhľad, najmä pokiaľ na na líčenie nemáte toľko času, koľko by ste chceli. Pat otestovala Miracle Touch túto jeseň v zákulisí módnych prehliadok v Miláne, New Yorku a Paríži. Rozhodne sa jej pozdáva: "Dokáže vytvoriť nádherne jednoliaty, hladký povrch pleti a pritom ju rovnomerne prekryť dokonca aj na problémových, nerovnovážnych miestach. To hocijaký make-up nedokáže. Miracle Touch vytvára dokonalú pleť - bezchybnú, jemnú, jednoliatu a hladkú. Okamžite ju rozžiari a skrášli. Ďalšou výhodou je, že sa aplikuje rýchlo, v jednom kroku. Pre dokonalý efekt vám postačí malé množstvo make-upu. Je to "môj" make-up pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu rýchlo a jednoducho."

O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF