tipy & triky
linka
tipy & triky
produkty

Pat McGrath, tvorivá riaditeľka pre Max Factor prezráda niekoľko svojich tipov:

"Očná linka je kľúčovou pomôckou, pokiaľ chcete upraviť alebo zmeniť tvar svojich očí, pomocou nej dokážete zmeniť aj ich veľkosť, zaručiť objemnejší vzhľad rias a dokonca vyvážiť nerovnomerné črty tváre. A pokiaľ sa jedná o túto sezónu, zabudnite na tradičné čierne linky a pre maximálny výraz svojich očí siahnite po tmavo sivých alebo tmavohnedých odtieňoch."

"Toto je výborný spôsob, ako si naniesť linku v bežný deň, či už sa chystáte do práce alebo na nákupy a chcete, aby váš make-up pôsobil prirodzene a "neviditeľne". Kľúčom je nanášať linku zľahka, pričom viečko by malo byť mierne natiahnuté, aby linka smerovala čo najbližšie pozdĺž prirodzenej línie rias. Použite čiernohnedý alebo hnedý odtieň linky, ktorý pôsobí prirodzene a následne riasy zdôraznite pomocou niektorej z maskár Masterpiece."

"Tekutá očná linka predstavuje skvelú pomôcku pri vytváraní výrazného, večerného líčenia. V takomto prípade si zvoľte dymový odtieň Smoke linky Masterpiece Glide & Define - pôsobí sexy a šik. Linku nanášajte v hrubšej vrstve pozdĺž vrchných rias, tak aby na okraji oka bola hrubšia a aby mierne vyčnievala za líniu rias. Pozdĺž spodných rias urobte pomocou linky jemné bodky a rovnomerne rozotrite do rias. Pôsobivú dĺžku, objem aj výraz dodajú riasam 3 vrstvy maskary Masterpiece MAX na vrchné aj spodné riasy."

O ZNAČKE / E-OBCHOD / KONTAKT
MF